úvodní stránka
MANDALOVÝ TAROT V NOVÉM VĚKU VODNÁŘE
 
MANDALOVÝ TAROT
JAK VZNIKL MANDALOVÝ TAROT?
Mimo vykládání karet se zabývám léčením, zasvěcováním energií, astrologií, hlubinnou alternativní psychologií, minulými životy, čištěním minulých životů a karmických záležitostí atd. V rámci různých zasvěcování (napojování na různé typy energií) jsem dostávala mnoho léčivých symbolů. Jednoho dne na břehu oceánu, v březnu 2010, začaly přicházet první mandaly, které obsahovaly nové energie Věku Vodnáře. Nejdříve musím předeslat, že jsem nikdy neměla v plánu, ani jsem o tom nesnila a vlastně mně ani nikdy nenapadlo, že nakreslím tarotové karty a napíši k nim knihu. Nikdy předtím jsem je nemalovala a popravdě ani nevěděla, jak se správně malují. Vlastně to byla automatická kresba – channeling, která propojila následující mé tři lásky – energie, symboly a tarot. Channeling je proces dostávání zpráv nebo inspirace z vyšších sfér. Neměla jsem u sebe ani správný papír, kružítko atd. Pouze maličký čtverečkovaný bloček a pastelky. Začala jsem nevědouc, že je úplněk před Velikonocemi ten den malovat. Za 6 dní o Velikonoční neděli byla namalována Velká arkána. A za dalších 12 dní dalších 56 karet. A významy barev a symbolů jsem se dozvěděla až o tři měsíce později při psaní kapitol „Channelingem o mandale“, které jsou v této knize. Tak jsem zjistila, co vlastně mandaly obsahují, jakou vesmírnou řečí symbolů jsou kresleny. Cítila jsem se jako Alenka v říši divů. Původní malby ze sešítku jsem musela překreslit na bílou čtvrtku. Obojí – malování i psaní byla velmi krásná a zajímavá práce. Nejsem profesionální malíř ani spisovatel. Jsem jen zapisovatelem mandal i textů o nich. Pouze levou část dvojstránky o jednotlivých kartách v knize pod názvem „DEVĚT aneb 9 otázek“ jsem psala jako terapeut pracující několik let s klienty i pomocí tarotových karet. Vlastně to není podstatné, hlavně, že je Mandalový tarot na světě a může vám být průvodcem k sebepoznávání, sebepřijetí, práci na evoluci vaší duše a k utváření vlastní reality na cestě ke světlu.

MANDALOVÝ TAROT
VYUŽITÍ MANDALOVÉHO TAROTU

S jednotlivými mandalami můžete pracovat na více úrovních –
1. klasický výklad (řešení, rozklíčování vztahů, zdraví, práce, duše...)
2. diagnostika, sebepoznávání, sebepřijetí
3. energetický zářič (osobní, pro místnosti)
4. klíč k vašemu podvědomí, imaginaci a nahlížení do problému, hledání lekce ke zpracování
5. meditace
6. podpora při rozhodování
7. hledání dharmy
8. minulé životy, karma
9. naučit se používat a využít svůj vnitřní potenciál

Připravujeme také semináře na témata:
Výklady a práce s Mandalovým tarotem,
Diagnostika s Mandalovým tarotem,
Energetické zářiče s Mandalovým tarotem atd.
– info na www.centrumshira.cz

O čem channeling v Mandalovém tarotu je?
Tento text se nachází vždy na pravé straně příslušné dvojstránky o dané kartě. Je zapsán channelingovým způsobem, takže obsahuje informace z vyšších sfér. Je to popis obsahu mandaly, který osvětluje, co v ní bylo namalováno (zakódováno) a jaký to má význam. Je to vlastně popis energie, která byla zakreslena do jednotlivých mandal na téma jednotlivých karet. Je zde vysvětleno, co který symbol, tvar a barva znamenají, jakoby vám Vesmír chtěl popsat kulinářský recept, z čeho jsou celkové energie a obsah mandaly uvařeny či utkány.

AUTOMATICKÁ KRESBA GALAXIE ODKUD POCHÁZÍ ZCELA PŮVODNĚ TAROT
– VELKÁ ARKÁNA

Vzhledem k nejasnosti původu tarotu a mému hloubání do kořenů věcí, jsem požádala a automatickou kresbou nakreslila Galaxii (obr.1), odkud Taroty (Velká arkána) skutečně pochází. Upřímně jsem byla zklamaná, když jsem domalovala (2010). Do této chvíle jsem viděla vyfotografované galaxie Hubbleovým teleskopem ve tvaru spirál a podobně. Žádná z nich nebyla jako dvě koule. Ale co naplat. Informace je informace. Proto je tento obrázek na rubu karet. Poslala jsem kresbu své přítelkyni s komentářem, že to vypadá, jako od školačky. Za měsíc mi poslala obr. 2 se slovy „Prý že malba jako od prvňáčka“.
Sama nevím.
Zbytek nechám na vás.
Bez komentáře.Obr. 1
Dominika Shira


Obr. 2
foto naší galaxie
foto: NASA‘s
Goddard Space
Flight Center


Ať vám přinese mnoho radosti a poznání práce s Mandalovým tarotem      


 
MANDALOVÝ TAROT V NOVÉM VĚKU VODNÁŘE